‪#‎EvdeKal

7/24 Paket Servis

Survivor’da kim elendi? İşte adaya veda eden isim…

Survivor’da kim elendi? İşte adaya veda eden isim…
37
26 Şubat 2020 - 7:27
 
TARAFSIZ MANŞET GAZETESİ
Üyelere Özel grup · 435 üye
Gruba Katıl
 

Survivor’da dün akşam ekrana gelen son bölümde gözyaşları sel oldu. İletişim ödülünü duyan Ünlüler ve Gönüllüler takımındaki yarışmacılar aile ve sevdiklerinden uzun süredir uzakta olmaları nedeniyle gözyaşlarına hakim olmadı. Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı iletişim ödülünü kazanan Gönüllüler takımı oldu. Survivor’da dün akşam aynı zamanda eleme heyecanı da yaşandı. Survivor’da ilk eleme adayı olan Derya Can’ın yanı sıra SMS oylamasında en fazla ilk iki sırada yer alan isim iki eleme adayı daha çıkarttı. Puan sıralamasında birinci olan Barış, Tuğba Melis’in ismini verirken ikinci olan Ersin Korkut, Mert Öcal’a eleme potasına koydu. Peki Survivor’da kim elendi?

Survivor 2020’nin ilk iletişim oyunu dün akşam oynandı. Uzun süredir ailelerinden uzak kalan yarışmacılar, iletişim oyununu oynanacağını duyar duymaz duygu dolu anlar yaşadı.

Sunucu Murat Ceylan’ın oyun öncesi sorduğu ‘Özlem var mı?’ sorusuyla yelkenleri suya indiren Burak, ağlamaya başladı.

“Bu oyunu kazanamazsak adada kafayı yiyeceğim” diyen Burak, ailesini ve arkadaşlarını çok özlediğini dile getirdi.

Ardından söz gönüllüler takımının iddialı yarışmacılarından Cemal Can’a geldi. Birkaç gün önce verdiği röportajda duygularına hakim olamayan Cemal, bir kez daha burada kendisini zorlayan tek şeyin özlem olduğunu söyledi.

Ağlayan Cemal’e takım arkadaşları Yasin ve Ardahan destek oldu.

Ünlüler takımında da Derya’nın kızlarını çok özlediğini söyleyerek gözyaşlarına boğulduğu oyun öncesi Elif de eşini ve ailesini çok özlediğini anlattı.

Sonrasında zorlu parkurda ter döken iki takımda aileleri için canla başla mücadele etti.

Başa baş geçen yarışta gönüllüler 10-7 skorla oyunu kazandı.

Oyunu kaybettikleri için çok üzülen İrem ise “Ailemin, arkadaşlarımın kıymetini burada anladım” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Survivor’da eleme adayları olan Derya, Melis ve Mert arasında elenen isim ise Tuğba Melis Türk oldu. İlk günden bu yana parkurlarda bir türlü başarı yakalamayan Melis, hiç oyun kazanamadan ‘Survivor’a veda etti.

 
TARAFSIZ MANŞET GAZETESİ
Üyelere Özel grup · 435 üye
Gruba Katıl
 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.