‪#‎EvdeHayatVar‬

TEKNOLOJİ’NİN BURSA’DAKİ ADI

TEKNOLOJİ’NİN BURSA’DAKİ ADI
24
20 Şubat 2020 - 23:12
Ömer AYDIN
CEO

ELSE TEKNOLOJİ , market ekipmanları, elektronik terazi, baskül, yazar kasa, barkod otomasyon sistemleri, bilgisayar programları,  perakende satış ve sarf malzemeleri ile teknik destek konusunda tüm hizmetlerini en iyi şekilde sunmak amacıyla faaliyetine devam etmektedir.

 Türkiyede hızla büyümekte olan market piyasasında İNTER marka POS yazarkasa bölge satıcılığını alarak, bölgede aktif hale gelmiştir. Kullanılan yazılım programlarına ilaveten, yazılım programı geliştirerek, barkodlu POS sistem konusunda adından sürekli söz ettirmeyi başarmıştır.

 ELSE TEKNOLOJİ, konusunda faaliyet gösteren firmalar arasında, seçici davranarak, dünya çapında söz sahibi olmuş firmaları büyük bir itina ile seçerek birlikte işbirliği yapmaktadır. Böylece, yüksek teknolojik gelişmeleri daha yakından takip etme imkanını yakalayarak, müşterilerimize değişimleri ve yenilikleri sunma imkanı bulmuştur..

 Kaliteli hizmet ve kaliteli ürünler prensibinden asla ödün vermeyen ELSE TEKNOLOJİ müşteri tatminini sağlayacak bir sistem hedeflediğini belirten ve bu amaç ve prensipler doğrultusunda, genişleyen bir satış ve teknik altyapı oluşturarak, müşterilerinin rahat alışveriş yapabilmeleri 7/24 Hizmet sunmaktadır.

HİZMETLER

Otomasyon Hizmetleri: 

Modern işletmeciliğin ve ticarette modernleşmenin gereği olan otomasyon, hemen her ölçekteki satış noktası için vazgeçilmez bir unsurdur. Perakende satış organizasyonları; mahallemizdeki bakkallardan başlayan, süper marketlerden, çok katlı mağazalardan, dağıtılmış mağaza zincirlerine uzanan ve temelde amacı son kullanıcıya mal satışını sağlamak olan kuruluşlar olarak tanımlanabilir. 

Bu kuruluşlarda amaç, az stokla bile stok sıkıntısı çekmeden malı uygun fiyata tüketiciye sunmaktır. Bu tip organizasyonlarda yapılan iş, bir stok yönetim sistemidir. Kuruluşun karı veya zararı, bu sistemin başarısına bağlıdır. Doğru malı, doğru zamanda, doğru adette, doğru fiyata almayı hedefleyen bu sistemin başarısı, işletmenin kullandığı yazılıma, cihaza ve en önemlisi “ hizmet veren firmanın desteğine ” bağlıdır.

Bu nedenle, kesin müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen ELSE TEKNOLOJİ, müşterilerine her zaman kaliteli hizmet güvencesi ve desteği sunmuştur.ELSE TEKNOLOJİ, yetiştirdiği hizmet ve teknik personelleri ile gerek acil, gerekse gezici destek hizmeti sunmaktadır.

  Gezici Servis:

Müşteri hizmetinde önemli bir adım olarak düşünülen ve hizmete konulan gezici servislerimiz müşterilerimizin adresinde bildirilen arızaların tamirini ya da yapılması gereken ayar ve bakımlarını yaparak müşterilerimizin sorunlarını daha kısa sürede gidermektedir. Gezici servis uygulaması Elektronik Servis teknisyeni personellerimizce her gün düzenli olarak uygulanmaktadır. Ayrıca, Gezici Satış Ekibimiz ise işyerinden çıkamayan müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ;

Amacımız, hizmet verdiğimiz her alanda daima öncü ve en iyi yerde olan, tüketiciler tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı, kurallara saygılı, yaratıcı ve yenilikçi düşünen, en son teknolojiyi ürünlerine yansıtan, güven duyulan, daima referans olarak gösterilen bir firma olmayı sürdürmektir. Bu amaçlara ulaşabilmek için ilkemiz, satış öncesi ve sonrası hizmetleri en kaliteli ve hızlı şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaya devam etmektir.

Amacımız, satışını yaptığımız tüm ürünlerde seçici davranarak öncü ve lider firmalarla çalışarak, tüketiciler tarafından tercih edilen en son teknolojiyi sunan, güven duyulan markalarla, ilgili ürünlerin teknik desteğini sağlayarak güven duyulan, daima referans olarak gösterilen bir firma özelliğini sürdürmektir. Bu amaçlara ulaşabilmek için ilkemiz, müşteri memnuniyetini düşünerek, satış sonrası hizmetleri en hızlı ve en kaliteli şekilde yerine getirmektir. .

VİZYONUMUZ;

ELSE TEKNOLOJİ, hızlıdır, çağdaş olup, güvenlidir. ELSE TEKNOLOJİ çalışanları, müşterilerimizin ihtiyaçlarını, müşterilerimiz istemeden önce tespit ederek, hızlı,doğru ve akılcı bir şekilde sonuçlandır. Müşterilerine değer verir, güleryüzlü davranarak hizmetlerinde sınır tanımazlar.

Hedefleri doğrultusunda, teknolojiye ayak uydurmak amacıyla, eğitime önem veren, satılan ürünlerin kullanıcı eğitimini veren, işi organize eden, iletişim yeteneği güçlü, değişim ve yeniliklere açık tamamen profesyonel çalışan bir takım ruhu ile çalışma sergilemek, bizim yönetim tarzımızdır.

TEKNİK SERVİS;

ELEKTRONİK TEKNİK SERVİSİMİZ

Elektronik Teknik Servisimiz, ilerleyen teknolojileri yakından takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Teknik servisimizin yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları müşteri sorunlarını önceden tespit etmemizi sağlamakta, teknik servisimize ayrıcalık katmaktadır. Servisimize konuk olan müşterilerimiz güler yüzle ve ikramlarla karşılanır. Müşterilerimiz hizmetin tadını çıkararak gazetelerini okurken cihazlarının tamir, bakım ve onarım işlemleri en kısa zamanda tamamlanarak teslim edilmektedir

Gezici Teknik Servisimiz müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini artırmak amacıyla haftanın 6 iş günü (mesai saatleri içerisinde ) Bursa’nın Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım semtlerine saat: 09:00’dan Saat:19:00’a kadar servis hizmetleri vermektedir.

ELSE TEKNOLOJİ MARKET OTOMASYONU EĞİTİM & TEKNİK SERVİSİMİZ

ELSE TEKNOLOJİ Market Otomasyonu Eğitim-Destek Servisimizde, teknik ekibimiz kesintisiz eğitimle; sektördeki gelişmeleri takip ederek bu gelişmeleri kişisel gelişimlerine ve programa entegre etmeyi başarmakla sürekli gelişimi sağlamış bir bölümümüzdür. Amaç, elbette vermiş olduğumuz eğitim ve desteğin kalitesiyle müşterilerimizi memnun etmektir.

ELSE TEKNOLOJİ Market Otomasyonu Eğitim-Destek Servis Hizmetleri:

 •  İşyerlerine uygun programının kurulması.
 •  Program eğitiminin verilmesi
 •  Kurulumda sorumluların belirlenmesi ile hem personelden, hem de programdan maksimum verimin alınabilmesi için çalışmalar yapılması.
 •  Programın (Satış Yönetim Sistemi), ELSE TEKNOLOJİ Market programları kurulum, eğitim ve desteğinin verilmesi.
 •  Eğitim-destek anlaşmaları yapmak.
 •  Düzenli olarak her ay müşterilerimize dönük firmamızda ücretsiz eğitimler vermek

BARKODLU TEKNİK SERVİSİMİZ

Barkod Teknik Servisimiz sürekli eğitim, sektörel gelişmeleri kesintisiz takip, kişisel ve sosyal gelişim konularında daha etkin bir yapıya gelmiş ve daha ileri düzeylere ulaşmayı da amaç edinmiştir.

Servisimiz, siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz donanım, hizmet ve eğitimlerle maksimum verim ve memnuniyeti yakalamaya çalışmaktır.

Barkod Teknik Servis Hizmetleri:

 • Mağaza/Market Barkod Otomasyonu kurulması.
 •  Kurulumda sorumluların belirlenmesi ile hem personelden, hem de otomasyondan maksimum verimin alınabilmesi için çalışma yapılması.
 •  Mağaza otomasyonunda ki cihazların (server, yazarkasa, barkod okuyucu, barkod yazıcı, el terminalleri, yazıcı) kurulması, eğitimlerinin verilmesi.
 •  İşletim sistemi, ağ bağlantıları, cihaz konfigürasyon ayarlarının yapılması.
 •  ELSE TEKNOLOJİ Otomasyon Programının (Satış Yönetim Sistemi), kurulum, eğitim ve desteğinin verilmesi.
 •  Mağaza/Marketin açılışında sorun yaşanmaması için proje sorumlusuna ek olarak destek personeli bulundurarak açılışın sorunsuz geçmesini sağlamak.
 •  Barkodlu cihazların arıza onarımı, servis ve desteğinin verilmesi.
 •  Bakım anlaşmaları yapmak.
 •  Düzenli olarak her ay müşterilerimize dönük firmamızda ücretsiz eğitimler vermek.
 •  Tele-destek hizmeti verilmesi. (365 gün 19:00 – 23:00 arası) Tel: 0.533.342 20 80
 • Pazar günleri hariç 08:45 – 18:15 arası şirket telefonlarımızdan destek verilmesi

BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİMİZ

Müşterilerine, Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında çeşit çözüm sunmayı amaçlamış olan ELSE TEKNOLOJİ, söz konusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir. Bu nedenle, “Müşteri İhtiyaçlarına Uygunluk” anlamına gelen ‘Kalite’, ELSE TEKNOLOJİ için bir iş yapış biçimine dönüşmüş durumdadır.

Bu çerçevede ELSE TEKNOLOJİ; müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak dokümanlarını oluşturmuş ve Kalite Yönetim Sistemini söz konusu dokümanların üzerine inşa ederek kaliteyi güvence altına almıştır.

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri” üçlüsünün farkında olarak, Kalite Politikamızı, Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında;

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri:

 •  Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,
 •  Verimliliği sağlamak,
 •  Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,
 •  Kalıcı müşteriler edinmek,
 •  Telefonla müşterilerimizin yaşadığı sorunlara çözüm bularak sorunların çözmek,
 •  Mağaza ve Kurumlara İşletim Sistemi, Network Kurulması,
 •  Arızalı ve onarıma ihtiyaç duyan her türlü Bilgisayar Sisteminin Tamir Edilmesi.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.